/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Kartal ve Kocaman Milli Takım Kampından Derecelerle DöndülerKartal ve Kocaman Milli Takım Kampından Derecelerle Döndüler

Daha önce yapılan yüzme yarışlarında dereceye giren genç sporcuların davet edildiği Türkiye Yüzme Federasyonu Açık Su Milli Takım Gelişim Kampı’na katılan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcuları Meyra Kocaman ve Emre Fatih Kartal test yarışlarında elde ettikleri derecelerle kampı başarıyla tamamladılar.

KOCAELİ VE KÖRFEZ İLÇEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL ETTİLER
06-09 EYLÜL 2023 tarihlerinde Alanya’da gerçekleştirilen Türkiye Yüzme Federasyonu Açık Su Milli Takım Gelişim Kampı’nda son gün yapılan test yarışında Körfez Belediyesi Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcuları ilimizi ve Körfez İlçemizi başarıyla temsil etmeye devam ediyorlar. Birincilik ve ikincilik bizim sporcularımızın oldu.

ÖVGÜ VE TAKDİR ALDILAR
Emre Fatih Kartal; Erkekler 14-15 yaş grubunda birinci ve 14+ yaş grubunda ikinci, Meyra Kocaman ise; Kızlar 12 yaş grubunda ikinci olarak Milli Takım Gelişim Kampını başarıyla bitirdiler. Milli Takım yöneticilerinden övgü ve takdir aldılar.

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Açık Su Yüzme Milli Takımı Gelişim Kampı’nda gösterdikleri performans, davranışlar ve azimleriyle gerek teknik kurul, gerekse milli takım yöneticilerinden övgüler alan sporcularımızı, antrenörümüzü,  kulübümüzü ve kıymetli ailelerini kutluyoruz. Başarılarının devamını dileriz” denildi.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz