/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Başkan Söğüt´ten İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu´a ZiyaretBaşkan Söğüt’ten İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu’na Ziyaret
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İçişleri Bakan Yardımcılığı’na atanan Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapan ve ardından uzun yıllar Van, Antalya ve Diyarbakır Valiliği yapan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle İçişleri Bakan Yardımcılığı görevine atanan Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Körfez’deki kurumların işbirliği içerisinde çalıştığına dikkat çeken Başkan Söğüt, "Bugün ziyaretimizi Sayın Bakan Yardımcımıza yaptık. İnşallah, tüm kamu kurumlarımızla memleketimiz için iyi işleri hep birlikte yapacağız. Sayın Karaloğlu’na bizleri ağırladığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KARALOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve beraberindekilerin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, “ Görev yaptığım illerden biri olan Kocaelili hemşehrilerimizin yaptığı ziyaretler beni çok memnun ediyor.  Memleketimizin her toprağı bizim çok kıymetli. Şener Başkanımızı da yakinen tanıyor ve Körfez’e kazandırdığı hizmetleri takip ediyorum.  Şener Bey nezdinde, cennet vatanımıza ve aziz milletimize hizmet için çalışan herkesi kutluyorum” ifadelerini kullanarak Kocaeli’ye selamlarını iletti.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz