/  Gezinti Bağlantılarını Atla
ANASAYFA /
HABER
Başkan Söğüt, Körfez´in Üreten Kadınlarıyla BuluştuBaşkan Söğüt, Körfez’in Üreten Kadınlarıyla Buluştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, kentin üreten kadınlarıyla bir araya geldi. “Çalışkanlığı, fedakârlığı ve özverisiyle ülkemizin güçlenmesine katkı sunan tüm kadınlarımızla gurur duyuyorum” dedi.

Körfez Belediyesi ev sahipliğinde ve Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin katkılarıyla Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen Üreten Kadınlar Buluşması programına; Belediye Başkanı Şener Söğüt ile eşi Hatice Söğüt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, Kadın Meclisi Başkanı Zehra Coşkun Salih, kurumların kadın müdürleri ve kadın üreticiler katılım sağladı.

KADINLARIMIZI HAYATA KATMAK İÇİN ÇALIŞTIK
Programın açılış konuşmasında konuşan Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Bugün hakikaten çok mutluyuz, çok sevinçliyiz. Özellikle bu salonu dolduran kadınlarımız ile birlikte üretmenin, ekonomizme katkıda bulunmanın, faydalı olmanın mutluluğunu, sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Özellikle dönem içerisinde hep kadınlarımız için ne yapabiliriz, kadınlarımızı hayatın içinde çok daha aktif, çok daha etkin, üreten ve kazanç sağlayan hale nasıl getirebiliriz hep bunu çalışması, düşüncesi içinde olduk. Çünkü biliyoruz ki, toplumumuzun yarısından fazlasını kadınlarımız oluşturuyor.

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMIŞ OLACAKSINIZ
Kadınlarımızı özellikle ekonomiye, üretime katkıda bulunma imkânını, fırsatını tanıdığımız anda biliyorum ki, hem kadınlarımız daha mutlu olacak, hem de Ülkemizin ekonomisine, ülkemizin büyümesine, güçlenmesine büyük bir katkı sağlamış olacak.  Üreten kadınlarımızın faydalanması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

KADIN MECLİSİNDEN TEŞEKKÜR
Yaptığımız her proje için büyük destekleri olan Belediye Başkanımız Şener Söğüt’e ve belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız her konuda bize destek verdiler. Körfez, kadınlara verilen değer noktasında çok şanslı” ifadelerinde bulundu.

Körfez’de, Üreten Kadınlar projesi kapsamında hayata geçirilen çalışmalardan dolayı, kadın üreticiler Belediye Başkanı Şener Söğüt’e ve Körfez Belediyesi çalışanlarına, çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir
Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz